Polecamy
Nietypowy prezent? Oto nasze propozycje
Inspiracje

Nietypowy prezent? Oto nasze propozycje

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Święta to czas, kiedy chcesz podarować bliskim coś niezwykłego. Coś, co pokaże, że ich znasz i wiesz, co lubią. Są rzeczy, które praktycznie zawsze są trafione, ale może warto pomyśleć o czymś nowym? Spójrz na kilka propozycji.

Wyjdź poza schemat

Może się okazać, że nawet jeśli kogoś bardzo dobrze znasz, będziesz miał problem z wybraniem odpowiedniego prezentu. Nie będziesz chciał kupować kolejnych książek, kosmetyków czy narzędzi do garażu. Jeśli tak właśnie jest, możesz pomyśleć o nietypowych prezentach. Takich, które pomogą spełnić marzenie danej osoby i zostawią jej wspaniałe wspomnienia.

Jedną z takich propozycji na nietypowe prezenty, będzie wykupienie vouchera na różne wydarzenia. Do wyboru masz tutaj ekstremalne propozycje, jak chociażby skok ze spadochronem czy jazda z profesjonalistą po torze rajdowym. Ale możesz znaleźć propozycje spokojniejsze, jak chociażby warsztaty z gotowania czy kolacja w ciemności.

Wiesz, że bliska Ci osoba marzy o locie balonem albo pobycie w SPA? Taki voucher może być dla niej odpowiednim prezentem. Zazwyczaj czas na jego wykorzystanie obejmuje kilka miesięcy, więc obdarowana osoba nie powinna mieć problemów z jego realizacją. Tego typu prezent na długo zapadnie w pamięć i pozwoli stworzyć wspomnienia, do których będzie można wracać.

Jak wręczyć taki voucher?

Tego typu vouchery niejednokrotnie są zapakowane w ładne koperty. Nie chcesz, żeby od razu było widać, co to może być? Z pomocą mogą przyjść pudełka na prezent. Oferowane są w różnych rozmiarach, więc będziesz mógł zdecydować, które z nich wybrać i czy dołączyć do prezentu dodatkowy upominek, np. słodycze.

Możesz nabyć mniejsze pudełko, włożyć do niego voucher i tak go wręczyć. Oferowane są też zestawy kilku takich samych pudełek, ale o różnej wielkości. Wówczas włożysz kartę podarunkową do najmniejszego z nich, a następnie to pudełko do większego i znowu do jeszcze większego. Tak zapakowany prezent nie będzie zdradzał swojej zawartości, a jego rozpakowanie, może być powodem do dodatkowej radości.

Możesz również przebierać w ich kolorach i sposobie zamykania. Co więcej, niektóre z nich na zamknięciu będą miały ozdobną kokardkę. Wybierając je, niczego więcej już nie będziesz potrzebował. One same w sobie prezentują się bardzo ładnie.

Warto wcześniej zacząć przygotowania

Zarówno wybór odpowiedniego prezentu, jak i sposobu na jego zapakowanie, jest bardzo ważny. Dlatego już wcześniej warto zacząć się nad tym zastanawiać. Chcesz zamówić prezent z grawerem czy haftem? Pamiętaj, że na jego wykonanie będzie potrzeba więcej czasu

Sam prezent jest ważny, bo pozwala pokazać, jak bardzo znasz daną osobę i jej marzenia. Jednak sposób jego przekazania również będzie miał znaczenie. Jeśli nie lubisz pakować prezentów w ozdobny papier, pomyśl o innym rozwiązaniu. Dobrym wyborem mogą być kolorowe pudełka oferowane w różnych rozmiarach, kształtach i z różnym sposobem zamykania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ugotować kukurydzę?
Jak ugotować kukurydzę?
Kukurydza jest naprawdę smaczna. Trzeba jednak wiedzieć, jak ją prawidłowo przyrządzić. Sprawdzamy więc, jaki jest najlepszy sposób na ugotowanie kolby kukurydzy.
Nowoczesne rozwiązanie dla skutecznej prezentacji i organizacji
Nowoczesne rozwiązanie dla skutecznej prezentacji i organizacji
Standy z plexi są wszechstronnym i nowoczesnym narzędziem wykorzystywanym w wielu dziedzinach, takich jak handel, wystawy, prezentacje i organizacja przestrzeni.
Czym umyć lustro, aby nie było smug?
Czym umyć lustro, aby nie było smug?
Chciałbyś pozbyć się w końcu smug na lustrze i przejrzeć się w czystej tafli? Sprawdź, co możesz zrobić, by zapomnieć o uporczywym i nieestetycznym problemie!
Ostatnie wpisy