Polecamy
Challenge Jerusalema – o co chodzi?
Życie singla

Challenge Jerusalema – o co chodzi?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na początku 2020 roku grupa taneczna z Angoli udostępniła swoją choreografię do przeboju „Jerusalema” i tym sposobem rozpoczął się w sieci challenge. To jedna z akcji, która powstała w trakcie pandemii.

Taniec Jerusalema, czyli Dance Challenge

Film #JerusalemaDanceChallenge to jeden z radosnych akcentów, który powstał w ostatnim trudnym dla wszystkich czasie. Sam taniec jest bardzo prosty, muzyka rytmiczna i optymistyczna, co wciągnęło też osoby z całego świata. Moda na taniec Jerusalema trwa cały czas i angażuje coraz więcej ludzi. Autorem piosenki o tym samym tytule jest Master KG, południowoafrykański producent, a wraz z nim utwór stworzyła piosenkarka Nomcebo Zikode. Tekst jest o tęsknocie za Jerozolimą i jest w języku zuluskim. Mimo wszystko, angażuje cały świat w energiczny taniec.

Oryginalny klip Jerusalema Dance Challenge ma bardzo ciekawą formę. Został nagrany na afrykańskim podwórku, gdzie grupa znajomych bądź bliskich jest w trakcie posiłku. Nagle zaczynają tańczyć, bez odkładania talerzy.

Zobacz też inne ciekawe filmiki, które powstały w ramach Jerusalema Challenge.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Hania 25.04.2022

    Jerusalema, Yes yes yes! Uwielbiam.

Rekomendowane
Jak zawiesić lampkę na balkonie?
Jak zawiesić lampkę na balkonie?
Chcesz wnieść na swój balkon odrobinę blasku i zamontować na nim oświetlenie? Sprawdź, w jaki sposób zawiesić lampę bądź lampki i spędzaj ciepłe wieczory na świeżym powietrzu!
Jak z małej kawalerki zrobić funkcjonalne mieszkanie?
Jak z małej kawalerki zrobić funkcjonalne mieszkanie?
Marzysz o schludnej, przestronnej, a przy tym praktycznej kawalerce? Możesz to osiągnąć dzięki kilku prostym trikom!
7 pomysłów na zmianę wyglądu mieszkania – szybko i tanio
7 pomysłów na zmianę wyglądu mieszkania – szybko i tanio
Każdy z nas od czasu do czasu lubi wprowadzić w swoim otoczeniu zmiany. Jeśli nie możemy się przeprowadzić, to może warto choć trochę przekształcić swoje mieszkanie?
Tagi
Ostatnie wpisy