Życie singla

Ile kosztuje Player? Oglądanie za darmo to już przeszłość?

Glenn Carstens-Peters/unsplash.com

Player to najczęściej wybierana polska platforma, na której można obejrzeć swoje ulubione seriale, filmy i programy rozrywkowe na żądanie. Posiada w tym również własną produkcję pod marką Player Original, kolekcję discovery+ oraz kanały na żywo. 

Player istnieje od 26 sierpnia 2011 roku i dostępny jest na komputerach, urządzeniach mobilnych, konsolach, SMART TV oraz Apple TV. Początkowo platforma była dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo, płatne były tylko wybrane tytuły. Od 16 lutego 2021 roku wszystko jednak uległo zmianie, a z serwisu można korzystać wyłącznie po wykupieniu wybranego pakietu. 

Dlaczego serwis nie jest już darmowy?

Platforma Player znacząco się zmieniła i nie ma już opcji pozwalającej na oglądanie filmów za darmo. Od niedawna za dostęp do swoich ulubionych filmów, seriali i programów trzeba zapłacić 8 zł lub 15 zł miesięcznie. Serwis Player zrezygnował z modelu AVOD i przeszedł w całości na system SVOD. Zgodnie z oświadczeniem przedstawionym przez biuro prasowe TVN Grupa Discovery celem tych działań jest ułatwienie korzystania z platformy. Player przeszedł na model biznesowy oparty na całkowitej subskrypcji. Tym samym chce zapewnić swoim widzom jak najlepsze wrażenia i przejrzysty dostęp do swoich usług. 

Co można obejrzeć na Playerze?

Kupując pakiet na platformie Player, zyskujesz dostęp do najnowszych seriali, filmów i programów telewizyjnych, które możesz oglądać na żywo. W serwisie – bez względu na wiek i zainteresowania – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W Playerze jest dostępny szeroki wybór ulubionych bajek dla najmłodszych. Osobom ciekawym świata, fanom motoryzacji i naukowcom programy discovery+ pozwolą rozwijać pasję. Dzięki nim można uzyskać odpowiedzi na wiele pytać i nauczyć się nowych rzeczy. W Playerze masz możliwość oglądania wszystkich odcinków ulubionego serialu na bieżąco o każdej porze dnia i bez żadnych ograniczeń. Ranking znajdujący się na platformie top 10 filmów pomaga osobom niezdecydowanym wybrać jeden z najpopularniejszych filmów na sobotni wieczór. 

W jakiej cenie można kupić pakiety?

Z serwisu Player można korzystać wyłącznie po wykupieniu jednego z trzech pakietów. Pierwszy – startowy i jednocześnie najtańszy z nich – jest w cenie 4 zł za pierwsze 30 dni. W kolejnych miesiącach koszt korzystania z platformy wzrasta do 8 zł miesięcznie. Po wykupieniu tego pakietu można swobodnie oglądać najnowsze filmy i seriale z kolekcji Player Original oraz kolekcji discovery+. Warto zaznaczyć, że ta wersja będzie zawierała reklamy. 

Kolejny, droższy pakiet w cenie 15 zł miesięcznie będzie również umożliwiał dostęp do biblioteki najnowszych filmów i seriali. Oprócz tego odbiorcy będą mieć także możliwość pobierania filmów i seriali, które następnie będzie można oglądać offline. Dużą zaletą tego pakietu jest brak reklam. W przypadku wspomnianego rozszerzenia pakiet startowy na pierwszy miesiąc kosztuje 7,50 zł. Natomiast trzeci i jednocześnie najdroższy plan jest w cenie 30 zł i daje subskrybentom możliwość korzystania z 27 kanałów telewizyjnych na żywo i offline. 

Dlaczego warto wykupić pakiet na Playerze?

Player stał się jednym z najczęściej wybieranych serwisów umożliwiających oglądanie filmów i seriali. Posiada bogatą ofertę programową oraz atrakcyjne warunki korzystania ze swoich usług. Ceny w porównaniu do konkurencji są niskie, a w ramach jednego konta można założyć aż 5 profili, z których jednocześnie można korzystać na dwóch urządzeniach. Dużym plusem jest wygodna aplikacja, którą można ściągnąć na smartfony i tablety z Androidem lub iOS-em, telewizory Smart TV lub konsole PlayStation. Można również oglądać filmy i programy na komputerze przez przeglądarkę. Dużą zaletą jest możliwość pobierania filmów i odcinków swoich ulubionych seriali, które możesz obejrzeć w czasie podróży, gdy nie masz dostępu do internetu.

Zdjęcie główne: Glenn Carstens-Peters/unsplash.com

Jako copywriterka zajmuje się tworzeniem unikalnych treści zgodnie z zasadami SEO od 2017 roku. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi firmę OpiszSię, dostarczającą content dla sklepów internetowych. W aranżacjach wnętrz ceni sobie minimalizm i funkcjonalne rozwiązania.
Polecane artykuły
Życie singla

Elastyczność wynajmu apartamentów - dlaczego warto wybrać długoterminowy lub krótkoterminowy najem?

Dowiedz się, jak elastyczność wynajmu apartamentów długoterminowego i krótkoterminowego kształtuje Twoje możliwości. Zrozum, dlaczego jeden z nich może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Czytaj więcej
Życie singla

Życie singla: Jak czerpać radość i spełnienie?

Znajdź radość i spełnienie w każdym dniu, niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy w związku.
Czytaj więcej
UrządzanieŻycie singla

Sypialnia dla singla - jak zaprojektować funkcjonalne miejsce odpoczynku

Każdy powinien mieć swoją idealną sypialnię, która pozwala mu odpocząć i zrelaksować się po trudnym dniu. Projektowanie sypialni dla singla wymaga nieco innej strategii niż projektowanie sypialni dla pary lub rodziny. W tym artykule przedstawimy kilka porad, jak zaprojektować funkcjonalne i stylowe miejsce odpoczynku dla singla.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *