O portalu

Witaj w pozytywnej strefie internetu! Z portalem singlezone.pl dowiesz się, w jaki sposób organizować samodzielnie przestrzeń w domu oraz jak kreatywnie spędzać wolny czas. Zdradzimy Ci najnowsze plotki z życia gwiazd i gorące trendy ze świata technologii.

Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić i miło spędzisz z nami czas.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Anna Sacharewicz

Pisze treści oraz odpowiada za śledzenie trendów. Kocha dekoracje i dodatki, które sprawiają, że w domu panuje ciepła i przytulna atmosfera. Przy tym zwraca uwagę na użyteczność przestrzeni do mieszkania oraz psychologiczne aspekty przestrzeni, które sprawiają, że żyje nam się lepiej.
Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Copywriterka z pasji, ale również z zawodu. Ukończyła filologię polską ze specjalizacją redakcyjno-wydawniczą. Dzięki śledzeniu nowych trendów wnętrzarskich potrafi ocenić, które wnętrza są ciekawe. Przekazuje również swoją wiedzę na temat nowoczesnych technologii budowlanych.
Zobacz wpisy autora

Brygida König

Z wykształcenia pedagog, fanka wszelkich robót DIY. Uwielbia tworzyć rzeczy, które przydadzą się w domu lub ułatwią w nim życie. Prywatnie mama nastolatki i kilkulatka.
Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Jako copywriterka zajmuje się tworzeniem unikalnych treści zgodnie z zasadami SEO od 2017 roku. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi firmę OpiszSię, dostarczającą content dla sklepów internetowych. W aranżacjach wnętrz ceni sobie minimalizm i funkcjonalne rozwiązania.
Zobacz wpisy autora